Kalan Süre

Gün(ler)

:

Saat(ler)

:

Dakika(lar)

:

Second(s)

Sempozyum Merkezi

Titanic Lara Kongre Merkezi
Güzeloba Mah. Lara Turizm Merkezi 07230

 

Toplantı Tarihleri

Sempozyum toplantıları 8 – 10 Kasım 2019 tarihlerinde yapılacaktır.

Sempozyum Dili

Sempozyum dili Türkçe’dir. Gerekli oturumlarda İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce simültane tercüme yapılacaktır.

İzinler

Sempozyum katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek sempozyum davet yazıları Sempozyum Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.
 

Kayıt ve Danışma Masaları

Kayıt ve danışma masası Titanic Lara Kongre Merkezi’nde 8 Kasım 2019 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar 8 – 10 Kasım tarihleri arasında 07:00 – 24:00 saatleri arasında açık kalacaktır. Misafirlerimiz SERENAS personeli tarafından karşılanacaktır.
 

Sekreterya Hizmetleri

Kongre merkezindeki sekretarya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır.
 

Yaka Kartları

Tüm katılımcılara yaka kartı verilecektir. Sempozyum düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur.

 

Katılım Sertifikası

Tüm katılımcılar katılım sertifikalarını 10 Kasım 2019 tarihinde saat 12:00 itibariyle kayıt deskinden alabileceklerdir.
 

Transfer Hizmetleri

Sempozyum için sadece aşağıda belirtilen tarih ve saatlerde hava alanından sempozyum oteline gidiş için tüm katılımcılarımıza ücretsiz transfer hizmeti verilecektir.
Bu hizmeti kullanmak isteyen katılımcılarımızın kayıt yaptırmaları gerekmektedir. 11 Ekim 2019 tarihine kadar kullanmak istediğiniz servis saati ile birlikte info@perfuzyon2019.org adresine mail atmanızı önemle rica ederiz.
Tarih: 8 Kasım 2019, Cuma
Saat: 09:45, 14:30, 18:30, 21:30
Belirtilen tarih ve saatler dışındaki transfer talepleriniz özel transfer olarak nitelendirilecek olup, özel çift yön transfer ücreti kişi başı 500 TL + KDV’dir. Özel transferler için lütfen SERENAS ile irtibata geçiniz. Uçak değişikliklerinizi yazılı olarak 48 saat önceden bildirmeniz durumunda transfer değişikliğiniz dikkate alınacaktır.